Фундаментні блоки
Панелі перекриття Сходові марші Перетинки залізобетонні Фундаментні блоки Елементи огорожі
Найменування Ціна ( за шт. з ПДВ, грн.)
Фундаментні блоки
ФБС 9.6.3Т 570,00
ФБС 9.3.6Т 594,00
ФБС 12.4.3Т 690,00
ФБС 12.5.3Т 717,00
ФБС 9.4.6Т 783,00
ФБС 12.6.3Т 855,00
ФБС 12.3.6Т 882,00
ФБС 9.5.6Т 975,00
ФБС 9.6.6Т 1 173,00
ФБС 12.4.6Т 1 173,00
ФБС 24.3.6Т 1 176,00
ФБС 12.5.6Т 1 461,00
ФБС 24.4.6Т 1 566,00
ФБС 12.6.6Т 1 749,00
ФБС 24.5.6Т 1 944,00
ФБС 24.6.6Т 2 343,00

Застосування фундаментної основи в будівництві відоме вже давно і служить незмінним знаком надійності споруди. Стандартна методика заливки фундаменту для майбутньої будови поступово поступається місцем застосуванню мобільних конструкцій - блоків ФБС, що забезпечують більш гнучкий і швидкий процес будівництва. Вони досить зручні в установці, не займають багато часу в порівнянні з використанням заливки.

 

Нині фундаментні блоки перебувають у центрі уваги, оскільки попит на них залишається високим. Паралельно з цим спостерігається значне зростання обсягу будівництва житла, при збереженні стабільного зростання цін на будівельні матеріали. Для багатьох киян і жителів області з'явився хороший шанс придбати житло. Від якості бетонних фундаментних блоків залежить міцність і довговічність споруди. Наші залізобетонні блоки мають усі критерії якісного продукту. На підтвердження цього на кожну виготовлену партію є документ, що фіксує якість продукту. Завдяки своїй надійності та міцності, ціна на блоки ФБС виправдовує високий попит і є вельми затребуваним вкладенням коштів у сфері будівництва.

 

Купити блоки для фундаменту можна з метою формування підвального приміщення. У такому вмілому використанні вони зіграють подвійну роль: послужать основою для зведення стін будинку й одночасно утворюють стіни підвалу. У нас ви можете замовити блоки ФБС потрібного вам об'єму і розмірів, а також оформити доставку не тільки в Києві, а й по всій території України. При замовленні є можливість отримати безкоштовну консультацію наших фахівців. Всю необхідну інформацію вам нададуть у телефонному режимі або електронному листуванні.

Переваги фундаментних блоків від "СТРОМАТ "СПЕЦБЕТОН":

  • Висока якість. Визначається протягом усього процесу виготовлення виробу, починаючи зі складу сировини і закінчуючи готовим продуктом на виході. Кожен етап роботи контролюється в спеціальній лабораторії, тестується на сучасному обладнанні. По закінченню, на кожну партію продукції видається унікальний "Паспорт якості" з багаторівневою системою захисту. 

  • Надійність і міцність. Матеріал виконується з важкого бетону з використанням пропарювання елементів і подальшої їхньої сушки в природних умовах. Використання високоякісної арматури в комплексі з процедурою напруження, робить блоки ФБС добротним товаром, здатним витримати великі навантаження. 

  • Зручність і економія часу. Використання нашими покупцями фундаментних блоків у Києві та області переконує у збільшенні темпів будівництва завдяки мобільності товару. Цій якості сприяє форма паралелепіпеда, що зручно стикується зі своїми аналогами спеціальними пазами. Вони розміщені в торцевій частині кожного блоку і під час монтажу заповнюються бетонною сумішшю. 

  • Лояльну ціну. Продаж блоків ФБС у Києві вирізняється прийнятною вартістю порівняно з аналогічними компаніями, що спеціалізуються на реалізації бетонних і ЗБВ виробів. Тут досягають результату не високими цінами, а великими оборотами продажів. У компанії дбають про вигоду клієнтів, постійно влаштовуючи акції на товар і знижки, подарунки для оптових покупців.

Вирішивши купити фундаментні блоки з доставкою в Києві та Київській області, зверніться в нашу компанію. Тут діє система знижок не тільки на великі партії, а й на обмежені замовлення. Фундаментні блоки можна замовити, зв'язавшись з нами телефоном, електронною поштою або відвідавши наше відділення особисто. Блоки ФБС, ціна на які порівняно недорога, не поступаються за якістю і міцністю іншим ЗБВ виробам нашої компанії. Вони всі проходять багаторівневий контроль якості на відповідність стандартам ГОСТу, ТУ.