Переваги використання залізобетонних плит у будівництві

Незважаючи на достатнє використання в будівництві монолітних плит, питання "де купити плити ЗБВ" залишається заслужено актуальним. Попит на цей вид товару зростає неспроста. Якщо порівнювати монолітні каркаси з плитами перекриття, то останні значно виграють, маючи суттєві переваги у використанні: 

  • Значно менша вага і відмінна звукоізоляція. Ці два критерії досягаються завдяки спеціально передбаченим отворам. Їх кількість і, отже, вага виробу визначаються маркуванням. 

  • Зручність монтажу. Використання ЗБ плит перекриття істотно скорочує терміни будівництва. 

  • Висока якість, завдяки постійному багаторівневому контролю над усіма етапами виготовлення продукту. 

 

Компанія "СТРОМАТ БЕТОН" виготовляє як бетонні плити перекриття, так і плити ЗБВ на новому, модернізованому обладнанні з використанням передових технологій виробництва. 

 

Під час виготовлення арматури використовують різноманітні за функціональними можливостями верстати, зварювальні машини, автоматизовані установки. Арматурна сталь зберігається в спеціально відведеному складі. Усі плити ЗБВ в умовах виробництва проходять процес напруження. Завдяки йому, плити мають достатню міцність і надійність. Високу стійкість від утворення тріщин створює арматурний каркас усередині й оптимальний склад бетону (відповідає всім показникам ГОСТу). Весь процес виробництва автоматизований. Кожен етап виготовлення плити перекриття має сувору послідовність і встановлене дотримання пропорцій, співвідношень, температурних режимів. Тут не доводиться сумніватися в якості продукту. Професійні проектувальники визначають відповідність розрахункових навантажень заданим параметрам ЗБ плити перекриття. А власна лабораторія контролює всі дані поетапного виробництва, починаючи з якості складу сировини і закінчуючи готовим виробом. Є багато факторів, що впливають на ціноутворення продукту. 

 

У випадку з плитою перекриття, прайс визначається таким змістом: 

 

  • Налагоджений автоматизований спосіб виробництва з мінімальним залученням людського фактора. 

  • Усі працівники компанії - висококваліфіковані фахівці, кожен у своєму напрямку. 

  • Застосування ефективних, передових методик у виробництві та оснащення його сучасним обладнанням. 

  • Товар від виробника (не потрібні посередники та додаткові витрати на них). Можливість власних умов доставки (наявний спеціальний парк транспортних засобів: самоскиди, автобетонозмішувачі, цементовози та ін.). 

 

Виходячи з перерахованого вище, вартість плит перекриття від виробника "СТРОМАТ БЕТОН" має лояльну політику. Фактично, ціна на бетонні плити перекриття найдоступніша в Києві, відповідно до аналога продукту інших компаній. Залізобетонні плити перекриття, купити можна зі складу самовивозом або скористатися транспортом компанії. Ціна на плити ЗБВ також залежить від маркування (маса, конкретні розміри). Купити ЗБ плити можна, зробивши попереднє замовлення за телефоном або електронною адресою. При виборі плит для будівництва будинку, вартість має велике значення, але важливо розуміти, що якість має бути завжди важливішою. У нас ви зможете замовити плити перекриття за порівняно невелику суму, при цьому важливо розуміти, що наша якість поза конкуренцією. Підтвердження цьому - унікальний "Паспорт якості" з багаторівневою системою захисту. Вирішивши одного разу замовити плити перекриття, не відмовте собі в задоволенні скористатися по-справжньому високим продуктом від відомого бренду.

Компанія "СТРОМАТ БЕТОН" пропонує бетонні та залізобетонні плити перекриття, виготовлені на сучасному обладнанні з використанням передових технологій.

У виробництві застосовуються різноманітні верстати, зварювальні машини та автоматизовані установки, а арматурна сталь зберігається на спеціально відведеному складі.

Весь процес автоматизований, з дотриманням суворої послідовності і пропорцій, що гарантує високу якість готових виробів.

Професійні проектувальники забезпечують відповідність Ж Б плит перекриття розрахунковим навантаженням, а власна лабораторія контролює всі етапи виробництва.

Ціноутворення і доступність продукції

Ціна на плити ЗБВ залежить від маси і розмірів, а також від маркування.

Купити плити перекриття можна, оформивши замовлення телефоном або електронною поштою. Компанія пропонує гнучку систему знижок і зручні умови доставки.

Якість продукції завжди важливіша за ціну, і "СТРОМАТ БЕТОН" пропонує плити перекриття з високою якістю за конкурентоспроможними цінами.

Підтвердженням якості служить унікальний "Паспорт якості" з багаторівневою системою захисту.