Ua Ru
044 369 33 99
Новини
Новини Акції Статті

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ШОСТОГО ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ТУРНІРУ З КРОСФІТУ AUTUMN SHOWDOWN 2017

2017-09-26 13:53:00

Відомі імена найміцніших атлетів шостого національного турніру з кросфіту AUTUMN SHOWDOWN 2017:

1 місце серед майстрів 35+ посіли Юлія Герасименко та Ярослав Компанець;

1 місце серед профі - Артем Кириченко і Мар’яна Федоренко;

1 місце у категорії «аматори» - Олег Бобко і Віта Зайнчунковська.

«Від імені всього колективу «Стромат «Спецбетон» хочу привітати нашу колегу Юлію Герасименко з першим місцем у категорії майтри 35+. Юля продемонструвала відмінну фізичну підготовку, силу волі та витримку, а тому відмінно впоралася зі складними завданнями. Бажаємо їй наснаги та нових звершень» – прокоментував Олександр Василівецький, директор «Стромат «Спецбетон».

  

Всього за звання чемпіона турніру боролися 138 атлетів-учасників. Упродовж двох днів змагання відвідали понад 2000 гостей. Більше 4000 людей спостерігати за перебігом подій у прямій трансляції на каналі YouTube.

«Підтримка молодих спортсменів та напрямку кросфіт стала доброю традицією для нашої компанії. Ми за активну молодь і здоровий спосіб життя, а тому й надалі плануємо підтримувати подібні заходи» – коментує Вартан Ісаханян, комерційний директор «Стромат «Спецбетон».

Учасники та гості отримали неймовірні емоцій від побаченого і вже активно розпочали підготовку до нового турніру з кросфіту. Успіхів спортсменам і до нових зустрічей.

Прес-служба «Стромат «Спецбетон»
тел.: (095) 280-63-61